apartmán

APARTMÁN U JIZERY

Apartmán se nachází v malé vesničce Poniklá-Přívlaka,hned vedle řeky Jizery.Poniklá je uprostřed mezi velkými lyžařskými středisky jako je Rokytnice nad Jizerou,Šachty - Vysoké nad Jizerou,Jablonec nad Jizerou,Benecko,Vítkovice,Herlíkovice......

Apartmán je byt o velikosti 2+1,počet lůžek je 10.Takže dvě rodiny mají každý svůj pokoj a společnou kuchyň s obyvákem.Kuchyň je moderně vybaven elektrickou troubou se sklokeramickou plotnou.mikrovlná troubaa jiné potřebné věci k vaření.K odpočinku a pobavení s přáteli je v obýváku prostorná rozkládací sedačka,televize.

Topení je elektrické v podlaze,takže teplo krásně vnímáte už od nohou.Podlahové topení je ve všech místnostech.V předsíni a koupelně jsou přímotopy.Voda je ohřívána v bojleru.V koupelně je sprchový kout,umyvadlo,záchod.

Celý apartmán je obložený dřevem,takže si připadáte jako na chatě.

Před apartmánem je velké parkoviště,na jaře či v létě je možné si posedět venku vedle baráku,koupat je možné v Jizeře (ale je opravdu studená),koupaliště je v Poniklé u sjezdovky Homole.Pokud nechcete jezdit autem malá vlaková stanice je cca 300m od apartmánu,můžete jet směr Rokytnice či Martinice.Z druhé strany Jizery jezdí autobus (možnost přijet i z Prahy).

Apartmán pronajímáme na 1 týden,v topnou sezonu 1den/1800,-Kč

mimo topnou sezonu 1den/1000,-Kč

viz:www.ceskehory.cz,www.nasehory.cz -apartmán u jizery

madarsko ervenec 07 022 madarsko ervenec 07 023 madarsko ervenec 07 029 madarsko ervenec 07 028 madarsko ervenec 07 030