home lymfodrenáž

lymfodrenáž

LYMFODRENÁŽ

Lymfatická drenáž ruční i přístrojová se stává ze dne na den stále více potřebná pro náš  dobrý zdravotní stav a vzhed.Porucha v lymfatickém cévním systému,málo aktivní svalové odčerpání nebo nedostatečný odtok krve z tepen mají za následek značné funkční i estetické změny kůže,podkoží a dalších orgánů.

Tukové polštářky,celulitida a otoky nejsou jen nehezké.Postižený člověk se necítí dobře.Snaží se držet dietu,zkouší různé krémy.Ale skutečně mu to nepomůže!!!

Všechno,co sníme a vypijeme projde jícnem,žaludkem a v tenkém střevě je rozloženo.Živiny v naší stravě,zedy tuky,bílkovinya glycidy,stejně jako vitamíny,minerální látky a stopové prvky pronikají stěnami tenkého střeva a jsou přebírány krví.S krví sse pak dostávají do tkání.Tam se ,,spalují´´,z čehož vznikají odpadní látky.A zde začíná jeden z problémů.

Tyto splodiny se totiž jen z malé části odplavují krví.Krev má za úkol tělo především zásobovat.Za odplavování odpadních látek odpovídá LYMFATICKÝ SYSTÉM.Toto odplavování bohužel nefunguje automaticky jako zásobování.Neboť na rozdíl od krevního oběhu nemá lymfatický systém žádné srdce a žádnou pumpu.

Lymfatický systém je více méně poháněn svalstvem.Při každém pohybu se svaly natahují a smršťují.Při tom vyvíjejí na lymfatické cévy tlak.Tím dochází k nasátí tkáňové tekutiny se zplodinami metabolismu a jejich transportu do filtračních orgánů.

Proto je pohyb tak důležitý!!!! Jen ten,kdo se dostatečně pohybuje,uvádí v činnost svou svalovou pumpu.Pokud,ale svalstvo dostatečně nepracuje,zůstávají zplodiny na jednom místě,tedy v tkáních.Pak se tukové buňky zvětšují a způsobují vznik nehezké pomerančové kůže,tukových polštářků nebo otoků.(zadržování tekutin).

V případě ochablého vaziva je potřeba kromě pohybu udělat ještě něco navíc.Aby se odplavování zplodin látkové výměny udrželo v chodu,je nutno přivést pomoc zvenčí.LYMFATICKÝ SYSTÉM lze aktivovat i pomocí speciální mechanické masáže,tzv.LYMFODRENÁŽE.Cíleným tlakem při masáži se lymfatický systém aktivuje a tkáňová tekutina se zplodinami látkové výměny je odváděna.Tato metoda odpovídá přirozenému principu a osvědčila se v lékařství i v kosmětice.Dříve se prováděla Lymfodrenáž výhradně ruční masáží.

CENÍK:

10 APLIKACÍ..........................................1500,-KČ

10 APLIKACÍ + skořicový zábal..............2000,-KČ

1 APLIKACE..............................................350,-KČ

1 APLIKACE +skořicový zábal...................400,-KČ

5 APLIKACÍ................................................1000,-KČ

5 APLIKACÍ + skoř. zábal.........................1250,-KČ

 If you decide to order soma online for best price in pharmacy online on http://norxtabs.com . You can order Ortho tricyclen online on http://pharmacy-house.com but the dosage formed . Many people usually buy birth control pills in stores on website 7daypharmacy.net