home kurzy

kurzy

KURZ NAPLÉTÁNÍ COPÁNKŮ:

Kurz je jednodenní(po domluvě termínu),naučíte se techniku naplétání copánků.K tomuto kurzu potřebujete model,který bude mít min. 15 cm dlouhé vlasy.Copánky se pletou do délky do půl zad.Používá se 100% kanekalon v barvě,kterou si model vybere.Po zkončení dostanete certifikát,vzorník barev,cceník a další instrukce.

CENA KURZU VČETNĚ MATERIÁLU JE 8000,-KČ

 

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ KERATINEM:

Kurz je jednodenní (po domluvě termínu),naučíte se prodlužovat vlasy za tepla metodou keratin.Ke kurzu potřebujete model,který bude mít min. 20 cm dlouhé vlasy.Ke kurzu se používájí evropské vlasy v délce 40 - 45 cm v barvě modelu.Po zkončení kurzu dostanete certifikát.Doporučujeme si poté zakoupit tavné kleště,kterými se keratin s vlasy připevňuje k vlasům klientky.

CENA KURZU VČETNĚ VLASŮ JE 12000,-KČ

 

KURZ PRODLUŽOVÁNÍ VLASŮ RING:

Kurz je jednodenní(po domluvě termínu),naučíte se prodlužovat vlasy za studena metodou ring.Ring je 4 mm kroužky,které sse pomocí spec. kleští přichytávají pramínky k vlasům klientky.Ke kurzu potřebujete model,který bude mít vlasy min. dlouhé 20 cm.Ke kurzu se používají vlasy evropské v délce 40 - 45 cm v barvě vlasů modelu.Po zkončení kurzu dostanete certifikát.Doporučujeme si poté zakoupit buď set v kterém máte vše potřebné k práci,nebo je možné i samostatně kleště a navlékač.

CENA KURZU VČETNĚ VLASŮ JE 15000,-KČ

 The client can find full description of the meds when order mobic online